תרמו למרפאה

תרמו למרפאה

מרפאת השיניים ע"ש לובה סלום הינה עמותה ללא מטרות רווח פטורת מס בארה"ב, באמצעות "המרכז הירושלמי לרפואת שיניים לילדים" (Jerusalem Dental Center for Children (JDCC. שמנו לנו כמטרה להביא למהפכה בבריאות השיניים בישראל על ידי מתן טיפול רפואי במחירים מסובסדים ותוכניות חינוכיות.

מדי שנה אלפי משפחות ישראליות חוות את היתרונות ארוכי הטווח מהסטנדרטים הגבוהים של מרפאת לובה סלום ברפואת שיניים ושל תוכנית המנע המשפחתית שלנו. רוב שירותינו לקהילה מתאפשרים בזכות תרומתם הנדיבה של קרנות ותורמים פרטיים.

תרומתך תאפשר לנו להגיע לעוד ועוד משפחות ולהרחיב את רדיוס ההדרכה שלנו במספר רב יותר של גני ילדים. בכך נבנה דור חדש עם הידע והכלים הדרושים כדי לשמור על חיוכים בריאים לכל החיים.

דבר מייסד ונשיא המרפאה

חבר יקר,
לפני למעלה מ 30 שנה, כשביקרתי בישראל וראיתי לראשונה את בעיות השיניים בקרב האוכלוסייה מעוטת היכולת, עלה במוחי רעיון להקים מרכז לרפואת שיניים ללא מטרות רווח. לא חלמתי על מרפאה ברמה של לובה סלום כפי שהיא היום. בתחילה היו רק שני כסאות ותוכנית התמחות קצרה. במשך השנים, הפכה מרפאת לובה סלום להיות אחד ממרכזי השיניים ללא מטרות רווח הגדול בישראל. טיפלנו בעשרות אלפי מטופלים. אני חושב שהעובדה הזאת כשלעצמה אומרת הרבה על רופאי המרפאה ועל הצוות המיוחד. אחד הדברים הכי משמעותיים שהמרפאה עושה הן התוכניות החינוכיות שלנו שתרמו לאינספור משפחות שינוי משמעותי באיכות החיים.

אני מאמין שאין מתנה גדולה יותר מהבריאות. הצוות ורופאי השיניים המסורים של לובה סלום מספקים לילדים דוגמא לשמירה על שיניים בריאות, ובכך נותנים להם יותר מסתם חיוך. אנחנו נותנים להם את היכולת ליהנות מהחיים בביטחון מלא, עבורי זה שווה את כל המאמצים שלנו.

סיפור ההצלחה של לובה סלום הוא במידה רבה הודות לתמיכתם הנדיבה של הידידים והתומכים בישראל, בארה"ב ובעולם כולו. עדיין ישנם עוד ילדים נזקקים רבים בירושלים ובכל רחבי ישראל, שזקוקים לעזרתנו. כאשר משפחה מקבלת חינוך לבריאות הפה, זה משפיע ישירות על חייהם לטובה – והידע מועבר לדור הבא. אני משוכנע שאנחנו בדרכנו לגרום לשיפור של ממש בבריאות השיניים של הציבור הישראלי.

עם התמיכה הנדיבה שלך, לובה סלום תוכל להרחיב את תוכניות החינוך לבריאות הפה שלה ולהצליח להגיע למי שצריך יד מכוונת.

תוך-30 שנים ראינו שיפור יוצא דופן. בעזרתך, ב-30 השנים הבאות נוכל לשים קץ למגפת מחלות השיניים המשפיעה על האוכלוסיות החלשות בישראל. לכל הילדים יש זכות לפה בריא. לכל הילדים מגיעה הזדמנות שווה להצליח ולשגשג בחיים.

אנא הצטרף אלינו ועזור לנו לגרום לשינוי.
בתודה לבבית,
ד"ר יצחק פרל,
מייסד ונשיא
מרפאת השיניים ע"ש לובה סלום (ע"ר)

כיצד ניתן לתרום למרפאת השיניים ע"ש לובה סלום

נשמח מאוד לצרף אתכם למשפחת תומכי המרפאה, ולענות על כל שאלה נוספת לגבי התוכניות והפעילויות המגוונות שלנו. הציבור הרחב מוזמן לסייר במרפאה, לצפות בהתנהלות התוכניות החינוכיות שלנו, להיפגש עם הצוות, עם רופאי המרפאה, הלקוחות שלנו ולהתרשם באופן אישי מהעבודה הנעשית בשטח.

להרמת תרומה או כדי ללמוד עוד על התוכניות והשירותים המוצעים במרפאה, ניתן ליצור קשר במייל עם הגברת ליאת בן הראש luba-slome@012.net.il.

מרפאת השיניים ע"ש לובה סלום רוצה להודות בחום לארגונים הבאים על תמיכתם הנדיבה (2007-2010):*

המרכז הדנטלי לילדים בירושלים
אלפה אומגה USA
אלפה אומגה טורונטו
אלפה אומגה שמורת טורונטו
הקרן הישראלית לעזבונות
הקרן ע"ש הארי וג'יאנט ויינברג
קרן בני סלום
המגבית המיוחדת לישראל דרום אפריקה
הקרן ע"ש הארי וג'יאנט ויינברג
קרן בני סלום
המגבית המיוחדת לישראל דרום אפריקה
קרן אלפא אומגה, לונדון
קרן קטרין איימס
גלקסו-סמית-קליין ישראל
חברת טבע בע"מ
GC Inc

* מרפאת לובה סלום רוצה להודות מקרב לב גם לתורמים אשר בחרו להרים את תרומתם בעילום שם.

דילוג לתוכן